Коледж у моїй долі

664f08588774


Сади Семіраміди, сади Едему ... Дива світу. Про них людство складає легенди, створює мистецькі шедеври. Дійсно, що може бути прекраснішими за квітучий сад? З давніх-давен за садами і парками доглядали спеціально навчені садівники. Їх шанували, їх імена пам'ятали. Українська земля завжди славилася своїми садами. Нікітський ботанічний сад, Уманський дендропарк, Асканійський заповідник. Коли я дізналася про такі дива, мені неймовірно захотілося взяти участь у садово-парковому будівництві нашої країни.

Я давно знала про Житлово-комунальний коледж, який один з небагатьох навчальних закладів готує спеціалістів цього профілю. "Зелене будівництво та садово-паркове господарство" — так називається обрана мною спеціальність. "Ландшафтний дизайнер" — ось як називається мій майбутній фах.0 3d9 83e11e6d XL

У коледжі створено всі умови для того, щоб навчитися проектувати майбутні сади, парки, окремі квітникові ділянки. Скільки простору для творчості! Особливим стимулом є спілкування з надзвичайними людьми, справжніми майстрами своєї справи — викладачами циклової комісії "зелених" (так їх у нас називають). Ми на власні очі бачимо плоди їх творчості. Адже за проектами наших викладачів озеленено багато куточків Харкова та області. До них звертаються як до найкращих спеціалістів і підприємства, і приватні особи. Наша спеціальність на сьогодні — одна з найпопулярніших.

foto
Звичайно, поки сад зацвіте, треба довго й важко працювати коло землі. Тому люди нашої професії не бояться фізичної роботи.

У коледжі ми оволодіваємо необхідними знаннями, як теоретичними, так і практичними. Студентами, викладачами і співробітниками ведуться роботи по закладці дендропарку коледжу. Нехай цей дендропарк стане початком нашої діяльності з озеленення нашого міста і нашої країни.

Випускниця спеціальності “Зелене будівництво і садово-паркове господарство” Зуєва Н.

 

 

You are here: Home Коледж у моїй долі