Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/KDD.png'
  • Lack of access rights - File '/images/KDD.png'

Відкрите заняття з дисципліни «Контроль і ревізія»

Олімпіада з дисципліни "Соціологія"

Нормативні документи

polozhenna 

Положення про коледж

 

ЛІЦЕНЗІЯ

 

 

Сертифікати про акредитацію

                             sertiff bosertiff gosertiff kdsertiff zbsertiff pk

Штатний розпис

Shtat1Shtat2Shtat3Shtat5Shtat6Shtat7

КОШТОРИС

koshtor1kosht2

 

 

ПЛАН ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

vikokoristannikoshvikoriskosht2

Обсяг державного замовлення

 

Заміна занять

 

Р О З К Л А Д    З А Н Я Т Ь

РОЗКЛАД ЗАМІНИ ЗАНЯТЬ           

  РОЗКЛАД ЗАМІНИ ЗАНЯТЬ понеділок    19.02.2018   /над рискою/

 

група

пара

каб.

дисципліна

П.І.Б викладача

1пк

4

46

Хімія

Косаріна С.В

1пк

1

24

Культурологія

Пономаренко О.Г

1кд2

1

6

Математика

Кругова В.М

1кд2

2

11

Українська література

Гречко Д.М

1кд2

4

28

Українська мова

Кульбака А.М

1го2

1

21а

Інформатика

вся група Лісаєв Д.В

1го2

2

32

Історія України

Вороніна Г.В

1кд1

1

47

Хімія

Косаріна С.В

1го2

4

43

Культурологія

Пономаренко О.Г

2кд1

4

-

вільна

 

2кд2

2

34

Менеджмент

Курганська М.К

2кд3

1

33

Підприємницька діяльність

Салтанова О.С

2кд3

2

6

Вища математика

Кругова В.М

2кд3

3

34

Менеджмент

Курганська М.К

2бо

1

32

Історія України

Вороніна Г.В

2бо

3

15

Екологія

Гладких Г.М

2бо

4

-

вільна

 

3го3

1

9

Німецька мова 1

п/гр. Гаврашенко В.А

3го1

2

39

Іноземна мова 2

вся група Єгоркіна Т.І

3го2

3

39

Іноземна мова 2

вся група Єгоркіна Т.І

2го3

1

-

вільна

 

2го3

4

21а

Інформатика і комп’ютерна техніка

вся група Лісаєв Д.В

2го1

1

19,39

Іноземна мова 2

Буробіна О.М, Єгоркіна Т.І

2го1

3

21а

Інформатика і комп’ютерна техніка

вся група Лісаєв Д.В

2го2

2

21а

Інформатика і комп’ютерна техніка

вся група Лісаєв Д.В

2го2

4

10

Іноземна мова 1

вся група Махонін О.В

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

1пк

2

9

п/гр. Гаврашенко В.А

 

1кд1

2

47

Резнік Т.М

 

1кд1

3

47

Кругова В.М

 

1кд1

4

47

Вороніна Г.В

 

1го1

2

24

Пономаренко О.Г

 

2го3

3

9

п/гр. Махонін О.В

 

2бо

2

28

Воронцова З.О

 

3го3

4

19

п/гр. Буробіна О.М

 

3кд3

4

9

Донцова Л.Д

 

 навчальна частина