«Здоров’я чи шкідливі звички. Що обираєш ти?»

30 травня для студентів 1 курсу викладачем циклової комісії готельного обслуговування Долудою А.В. було проведено відкриту виховну годину на тему: «Здоров’я чи шкідливі звички. Що обираєш ти?»

Зустріч проходила під девізом «Я вмію думати, вмію міркувати, що корисно для здоров’я буду обирати»

Мета заходу передбачала формування у підлітків відповідальності за власне здоров’я.

Студенти виступали з підготовленими доповідями, презентували відеоматеріали, із захоплення брали участь в обговоренні проблемних питань, висловлювали свої думки щодо здорового способу життя.

Наприкінці зустрічі учасникам було запропоновано скласти слоган, який би спонукав їх до здорового та активного життя.

За голосуванням було обрано слоган «Все має сенс поки ми здорові»

/Files/images/2018 Долуда 3.jpg

/Files/images/2018 Долуда 2.jpg

Ви тут: Home Абітурієнту 2018 року Правила прийому до ЖКК Новини «Здоров’я чи шкідливі звички. Що обираєш ти?»