У вересні 2018 року в нашому регіоні стартував пілотний проект "Соціальна компетенція та управління конфліктами. Шлях до порозуміння",що реалізується НГО ЦЕНТРОМ ПСИХОЛОГІЧНОГО РОЗВИТКУ "РАЗОМ".

Мета проекту- покращення загальної соціально-психологічної ситуації в навчальних закладах.

Наш коледж також долучився до реалізації проекту, для двох збірних груп студентів першого курсу вже почали проводитися тренінги з основ медіації та ефективної комунікації.Тренінги проводять досвідчені тренери-психологи.

Директор коледжу Лук'янов В.І. з керівником ГО ЦПР "РАЗОМ" Кліменко О. 17 вересня уклали договір про співробітництво.

Сподіваємося на плідну співпрацю !

Ви тут: Home Головна Комплексний план роботи Новини Участь студентів коледжу у проекті "Соціальна компетенція та управління конфліктами. Шлях до порозуміння"