Бібліотека

 

Бібліотеки - це свобода.
Свобода читати, свобода спілкуватися...
Якщо ви не цінуєте бібліотеки, значить,
ви не цінуєте інформацію,
культуру та мудрість.

Ніл Гейман

 

biblioteka 02

Сьогодні бібліотеки продовжують виконувати традиції функцій, які їм притаманні не одне століття, зокрема збереження документальної спадщини нації, науково-інформаційне забезпечення загальноосвітнього процесу, сприяння популяризації знань, інтеграції науки, освіти, культури й виробництва, проведення наукових досліджень у сфері науково-інформаційної діяльності та бібліотечної справи, розробка стратегії розвитку бібліотек і науково-інформаційних центрів своїх країн тощо.

Бібліотека коледжу є культурно-освітнім, пізнавальним, інформаційним центром, який у своїй роботі керується принципами пріоритету інтересів читачів з урахуванням їх вікових та індивідуальних особливостей, загальнодоступності інформації, різноманітності форм роботи.

biblioteka 01

На даний час бібліотека налічує два відділи: абонемент і читальний зал. Абонемент обслуговує студентів денної та заочної форм навчання, забезпечуючи їх підручниками та посібниками на тривалий час. Знаходиться на першому поверсі коледжу. На другому поверсі – читальний зал, в якому систематично проводяться семінари, педради, тижні спеціальностей, зустрічі, презентації, лекції тощо.

Сучасний фонд бібліотеки складає 42541 примірник, більша половина з яких є підручниками та іншою навчальною літературою, третину фонду становить художня література.

biblioteka 03

Склад фонду за мовами: українська, німецька, англійська, російська.

Каталоги: систематичний, алфавітний.

Тематика комплектування: промислове квітництво, зелене будівництво і садово-паркове господарство, готельне обслуговування, бухгалтерський облік та комерційна діяльність.

Довідково-інформаційний фонд включає в себе універсальні енциклопедії, спеціальні галузеві енциклопедичні видання, словники, бібліографічні видання. До фонду бібліотеки входять старовинні видання кінця 19-го початку 20-го століття.

biblioteka 04

Бібліотека співпрацює з цикловими комісіями та керівниками груп, допомагає у проведенні масових заходів.
Перше знайомство з бібліотекою студентів 1 курсів починається з екскурсії. Під час проведення проводиться бесіда про роль книги в житті людини, про права та обов'язки читачів при користуванні бібліотекою.
З метою виявлення боржників проводиться щоквартальний аналіз читацьких формулярів, результати якого обговорюються на семінарах керівників груп з метою активізації читання в групі художньої, навчальної, довідкової та іншої літератури.

Працівники бібліотеки не тільки обслуговують читачів, а й беруть участь у виховній роботі студентів. До знаменних дат влаштовують тематичні виставки, бібліографічні огляди письменників, учених, державних діячів тощо. Новинки навчальної літератури подаються на постійно діючій виставці нових надходжень.

В бібліотеці оформлені постійно діючі книжкові виставки: «Харківщина – доле моя, і любов, і надія», «Агрономія», «Садово-паркове господарство», «Готельно-ресторанна справа», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» «Класики української літератури».

 
Протидія тероризму і екстримізму
Новини коледжу

Відкрите заняття з дисципліни «Економічний аналіз»

20201127 vidkr.zan

26 листопада 2020 р. викладачем циклової комісії бухгалтерського обліку Тесленко Н.Г. в групі ...

Read more ...

Участь у тренінгу з толерантності

20201113 trening

13 та 14 листопада 2020 року 9 викладачів коледжу взяли участь у тренінгу з ...

Read more ...

«Вступ до фаху» на спеціальності «Облік і оподаткування»

20200930 OiO vstup

30 вересня 2020 року викладачами циклової комісії бухгалтерського обліку для студентів нового прийому...

Read more ...

«Вступ до фаху» на спеціальності «Агрономія»

20200923 A vstup

На спеціальності «Агрономія» для першокурсників проведено...

Read more ...

Про участь у районному у конкурсі

20201001 luduna roku

Студентки коледжу взяли участь у районному етапі та стали лауреатами ...

Read more ...