Бібліотека

 

Бібліотеки - це свобода.
Свобода читати, свобода спілкуватися...
Якщо ви не цінуєте бібліотеки, значить,
ви не цінуєте інформацію,
культуру та мудрість.

Ніл Гейман

 

biblioteka 02

Сьогодні бібліотеки продовжують виконувати традиції функцій, які їм притаманні не одне століття, зокрема збереження документальної спадщини нації, науково-інформаційне забезпечення загальноосвітнього процесу, сприяння популяризації знань, інтеграції науки, освіти, культури й виробництва, проведення наукових досліджень у сфері науково-інформаційної діяльності та бібліотечної справи, розробка стратегії розвитку бібліотек і науково-інформаційних центрів своїх країн тощо.

Бібліотека коледжу є культурно-освітнім, пізнавальним, інформаційним центром, який у своїй роботі керується принципами пріоритету інтересів читачів з урахуванням їх вікових та індивідуальних особливостей, загальнодоступності інформації, різноманітності форм роботи.

biblioteka 01

На даний час бібліотека налічує два відділи: абонемент і читальний зал. Абонемент обслуговує студентів денної та заочної форм навчання, забезпечуючи їх підручниками та посібниками на тривалий час. Знаходиться на першому поверсі коледжу. На другому поверсі – читальний зал, в якому систематично проводяться семінари, педради, тижні спеціальностей, зустрічі, презентації, лекції тощо.

Сучасний фонд бібліотеки складає 42541 примірник, більша половина з яких є підручниками та іншою навчальною літературою, третину фонду становить художня література.

biblioteka 03

Склад фонду за мовами: українська, німецька, англійська, російська.

Каталоги: систематичний, алфавітний.

Тематика комплектування: промислове квітництво, зелене будівництво і садово-паркове господарство, готельне обслуговування, бухгалтерський облік та комерційна діяльність.

Довідково-інформаційний фонд включає в себе універсальні енциклопедії, спеціальні галузеві енциклопедичні видання, словники, бібліографічні видання. До фонду бібліотеки входять старовинні видання кінця 19-го початку 20-го століття.

biblioteka 04

Бібліотека співпрацює з цикловими комісіями та керівниками груп, допомагає у проведенні масових заходів.
Перше знайомство з бібліотекою студентів 1 курсів починається з екскурсії. Під час проведення проводиться бесіда про роль книги в житті людини, про права та обов'язки читачів при користуванні бібліотекою.
З метою виявлення боржників проводиться щоквартальний аналіз читацьких формулярів, результати якого обговорюються на семінарах керівників груп з метою активізації читання в групі художньої, навчальної, довідкової та іншої літератури.

Працівники бібліотеки не тільки обслуговують читачів, а й беруть участь у виховній роботі студентів. До знаменних дат влаштовують тематичні виставки, бібліографічні огляди письменників, учених, державних діячів тощо. Новинки навчальної літератури подаються на постійно діючій виставці нових надходжень.

В бібліотеці оформлені постійно діючі книжкові виставки: «Харківщина – доле моя, і любов, і надія», «Агрономія», «Садово-паркове господарство», «Готельно-ресторанна справа», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» «Класики української літератури».

 
Новини коледжу

Комерсанти вітають гостей коледжу

2020 02 29

29 лютого 2020 року, в останній день зими, викладачі циклової комісії...

Read more ...

Конкурс «Кращий за професією»

20200227

27 лютого 2020 р. викладач Бондаренко С. Ю. організувала та провела ...

Read more ...

Участь у науково-практичній конференції "Безпека сучасного українця"

20200228

27.02.2020 на базі Харківського гідрометеорологічного

Read more ...

Відкрите заняття з предмета «Хімія»

20200225 Otkr urok

26 лютого 2020 р. викладачем циклової комісії промислового квітництва Косаріною С.В. ...

Read more ...

І тур всеукраїнської олімпіади з "Інформатики та комп'ютерної техніки"

20200225

25.02.2020 року в коледжі викладачами інформатики...

Read more ...