Відкрите заняття на основі веб-квесту з дисципліни «Комерційна діяльність»

20191121 Otkr.urok

20.11.19 викладачем вищої категорії Непочатовою Г.В. в групі ПТБД-32 проведена показова відкрита лекція-конференція з використанням інноваційних технологій з дисципліни «Комерційна діяльність» на тему «Комерційна інформація та таємниця». Заняття пройшло на високому методичному та організаційному рівні.

Основою заняття став веб-квест «Щоб таємне не стало явним», проходження якого командами «фахівців» - комерційними директорами, менеджерами з персоналу, службою безпеки, юристами - дало змогу вирішити багато проблемних питань, що виникли перед віртуальним закладом харчування.

Студенти, відповідно до ролі, дослідили всі аспекти захисту комерційної таємниці в ресторані, презентували свою роботу, готували опорні конспекти та дидактичні матеріали, а наприкінці заняття оцінили свою роботу та діяльність команди в цілому. Під час рефлексії більшість висловила своє задоволення щодо участі в такому захоплюючому процесі.

Під час заняття застосовувались різноманітні інноваційні педагогічні форми та методи проведення занять: проектна технологія на основі веб-квесту; проблемні питання, метод «Вибери питання», мультимедійні презентації; робота в малих групах на основі «мозкового штурму»; прийоми критичного мислення: «синквейн», «асоціативний кущ», «карта поняття», «Т - таблиця», порівняльні таблиці тощо.

Заняття досягло поставленої мети та отримало схвальну оцінку присутніх на ньому 17 викладачів і членів адміністрації коледжу.

20191121 Otkr.urok
20191121 Otkr.urok
20191121 Otkr.urok
20191121 Otkr.urok
20191121 Otkr.urok