Нас знов запрошено на чай

2020.02.04

4 лютого 2020 року студенти 2 курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» разом з викладачем циклової комісії комерційної діяльності Кругловою О.Г за підтримки Харківського міського центру зайнятості відвідали СУБП «Українська чайна фабрика Ahmad tea». Це традиційний захід, який допомагає майбутнім комерсантам при вивченні професійних дисциплін, а саме - комерційного товарознавства. БО для комерсантів важливо знати асортимент чаю, технологію його сортування, упакування та маркування, умови зберігання, а також особливості цієї товарної марки, яка відрізняється своїми англійськими традиціями.

Чай Ahmad Тea London здобув всесвітнє визнання шанувальників чаю, він завжди був і залишається ексклюзивним чаєм завдяки:

  • унікальним сімейним рецептам,
  • вірності англійським чайним традиціям,
  • безмежній відданості чайній справі кількох поколінь виробників.

Студенти ознайомились з історією виникнення та розвитком чайної імперії «Ahmad», з умовами виробництва та окремими технологічними процесами, з автоматизованими лініями розфасовки та упакування чаю.

Екскурсія завжди закінчується класичною чайною церемонією. Під час якої студенти отримали відповіді на питання: Як вибрати хороший час? Як ТІ-тестери вибирають чай для блендів? Який чай краще придбати: пакетований чи листовий? Як заварити чай, щоб розкрити його смак?

Дегустація надала можливість протестувати різні сорти чаю, разом відпочити, обмінятися враженням від побаченого та подякувати організаторам за надану можливість поєднати корисне з приємним!

2020.02.04
2020.02.04
2020.02.04
2020.02.04