Зустріч з майбутніми абітурієнтами

2018.12.11 ProfzahidKD 01

11 грудня 2018 р. викладачами циклової комісії комерційної діяльності Непочатовою Г.В. та Кругловою О.Г. проведено профорієнтаційний захід щодо залучення найбільш підготовлених випускників професійно-технічних навчальних закладів до навчання в коледжі за всіма напрямками підготовки.

Понад 10 років коледж активно співпрацює з ПТНЗ «Регіональним центром професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» на основі договору про співробітництво, дію якого в цьому році було пролонговано.

2018.12.11 ProfzahidKD 02

Викладачі коледжу ознайомили учнів навчального закладу зі всіма спеціальностями, особливостями навчання на денній та заочній формах, умовами проживання в гуртожитках, можливістю відвідування гуртків та спортивних секцій, роботою студентського самоврядування; розповіли про випускників ПТНЗ минулих років, які навчаються в коледжі, запросили на «Дні відкритих дверей», відповіли на численні запитання.

Зустріч з майбутніми абітурієнтами, а можливо і студентами, пройшла в невимушеній дружній атмосфері. Учні запросили наших викладачів зустрітися ближче до їх випуску.