Профорієнтаційна робота

2019.03.04 BO

Профорієнтаційна робота – це безперервний процес і запорука успішного майбутнього навчального закладу. Саме такої позиції дотримуються викладачі Житлово-комунального коледжу ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

04 березня 2019 року викладач циклової комісії бухгалтерського обліку Бажинова Н.О. відвідала з профорієнтаційною метою Куп'янську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 6.

Під час зустрічі з учнями 9-11 класів була представлена вичерпна інформація про спеціальності коледжу, умови вступу до нього та перспективи подальшого навчання у ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Зокрема, акценти були поставлені на відмінну якість освіти у нашому коледжі, завдяки викладанню дисциплін професіоналами своєї справи – висококваліфікованими викладачами, які вкладають частину своєї душі на заняттях.

Викладач розповіла учням школи не тільки про освітній процес у стінах Alma mater, але й про культурно-масове і спортивне життя студентів коледжу, можливість проживання у гуртожитках, користування навчальними лабораторіями тощо.

Чекаємо наших абітурієнтів!

2019.03.04 BO
2019.03.04 BO