Профорієнтаційний тренінг для майбутніх комерсантів

2019.05.10 rezume

10 травня 2019 року відбулася традиційна зустріч студентів коледжу з провідним фахівцем щодо проведення профорієнтаційної роботи Харківського міського центру зайнятості Поставною Наталією Олександрівною. У семінарі з розробки та оформлення власного резюме взяли участь студенти 2 курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізації «Комерційна діяльність».

Всім відомо, що резюме – це «візитна картка» людини, яка дає можливість презентувати себе як спеціаліста в певній галузі. Але не всі знають, як це правильно зробити.

Що потрібно вказувати в резюме, а від чого слід відмовитися? Як вигідно презентувати себе? Як за допомогою резюме збільшити свої шанси на отримання роботи в успішній компанії?

Особливо багато питань стоїть перед молодою людиною на шляху отримання першого місця роботи. І тому теоретичні знання, отримані від висококласного спеціаліста, практичні навички аналізу представлених зразків резюме та спроба скласти власне, дали позитивні відгуки від присутніх студентів, які порадили обов’язково проводити подібні заходи для всіх студентів коледжу, починаючі з 2-3 курсів.

2019.05.10 rezume
2019.05.10 rezume