Комерсантів запрошено на англійське чаювання

2019.05.13 Chay

13 травня 2019 року студенти 2 курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізації «Комерційна діяльність» разом з керівником навчальної практики з комерційного товарознавства Курганською М.К. відвідали Спільне Українсько-Британське підприємство «Українську чайну фабрику Ahmad tea».

Екскурсія майбутніх комерсантів на чайну фабрику вже стала доброю традицією, яка розпочалася понад 10 років тому. Для комерсантів важливо знати не тільки асортимент чаю, технологію його сортування, упакування та маркування, умови зберігання але й особливості саме цієї товарної марки, яка відрізняється своїми англійськими традиціями.

Студенти ознайомились з історією виникнення та розвитку чайної промисловості взагалі та чайної імперії «Ahmad» зокрема, з виробничими цехами харківської чайної фабрики, з її технологічними процесами, з повністю автоматизованими лініями розфасовки й упакування чаю. Особливу зацікавленість у студентів завжди викликає знайомство з титестером, який продемонстрував свої незвичайні можливості щодо визначення сорту та якості чаю.

Апофеозом екскурсії завжди є класична чайна церемонія, яка розпочинається з теоретичних основ, а закінчується «практичним застосуванням» отриманих знань. Дегустація різних сортів чаю, пригощання смаколиками сприяють відчуттю вдало закінченої екскурсії).

2019.05.13 Chay