Екскурсія по мальовничому Закарпаттю

Закарпаття

Протягом чотирьох днів (з 09 по 12 травня) студенти нашого коледжу під керівництвом викладачів Наумовою Т.А. та Омеляненко Г.М. побували на пізнавальній екскурсії за маршрутом Львів – Закарпаття – Ужгород. Вихідні виявились надзвичайно цікавими та насиченими, адже їм вдалось побувати в кращих куточках мальовничого Закарпаття.

А саме прогулялись об’єктами австрійської спадщини міста Львова де познайомились з вражаючою величчю Австро-Угорської імперії, втіленої у неймовірних за своєю красою та багатством палацах, Галицькому парламенті, житлових будівлях, скульптурах, монументах, проспектах та площах. Пройшлись підземеллями стародавнього Львова.

Закарпаття

На довго студентам запам’ятаються справжні дива природи – озеро «Синевір» та водоспад «Шипіт», які знаходиться на околиці мальовничого села Пилипець високо у горах. Втомлені але переповнені позитивними емоціями, студенти піднімалися на гору Гимбу за допомогою крісельної канатної дороги, милувалися гірськими пейзажами, фотографувалися на фоні засніжених вершин. Відвідали реабілітаційний центр для ведмедів.

Закарпаття

Близ м. Мукачево милувалися витонченими силуетами палацу Шенборна зі стрункими готичними вежами і намагалися помолодшати завдяки воді із легендарного «Джерела молодості». Яскраві враження залишились у студентів після відвідання овіяного легендами і бойовою славою мукачівського замку «Паланок» (XIV ст.). Біля підніжжя Берегівського вулканічного низькогір’я студенти мали змогу відчути ефект цілющих властивостей підземних вод під відкритим небом, у басейнах з термальними та прісними водами звичайної температури та гарячої до 45º.

Закарпаття

Побували на оглядовій пішохідній екскурсії по історичному центру міста Ужгород, з відвіданням Ужгородського замку - колишнього родинного маєтку італійських аристократів, де зараз знаходиться краєзнавчий музей, найбільшої в Європі липової алеї, вул. Корзо, пішохідного мосту.

Закарпаття

Екскурсанти, повертаючись додому, із захопленням ділилися своїми враженнями від побаченого та складали план спільного майбутнього маршруту.

Більше фото