Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі»

2019.05.30

30-31 травня викладачі нашого коледжу взяли участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі» (XXVІ каришинські читання), присвяченій 100-річниці природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Науковці обговорили проблеми та перспективи розвитку освіти в Україні, методики навчання природничих дисциплін, підготовки фахівців у вищих навчальних закладах, формування професійної готовності працівників освітньої галузі до інноваційної діяльності та багато інших питань.

На другий день учасники та гості конференції мали нагоду відвідати Регіональний ландшафтний парк "Нижньоворкслянський" та біостаціонар імені А. П. Каришина в с. Лучки Кобеляцького району Полтавської області.

2019.05.30