Захід «Вступ до фаху» на спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

2019.09.19 Vstup GO

19 вересня 2019 р. для студентів 1 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» в рамках знайомства з майбутньою професією викладачами циклової комісії готельного обслуговування проведено захід «Вступ до фаху».

Студенти отримали перше уявлення про майбутню професію та спробували самостійно визначити основні переваги обраної професії. Також дізналися, які виробничі задачі постають перед фахівцями готельно-ресторанного бізнесу, які дисципліни професійного спрямування вони будуть опановувати протягом навчання у коледжі.

На захід були запрошені студентки Струц Аліка (група ГРС–41) та Стадник Маргарита (група ГРС–31), які розповіли про свої враження під час проходження практики на посаді адміністратора готелю. Дівчата поділилися секретами кар’єрного росту в готельному бізнесі.

Випускниці минулих років Ковтун Анна та Шевцова Ксенія, які після закінчення коледжу працюють у готелях Туреччини, підготували відеопривітання для студентів нового прийому.

Сподіваємося, що проведення таких заходів у подальшому буде спонукати студентів до отримання ґрунтовних професійних знань і практичних навичок.

2019.09.19 Vstup GO