Вдалий старт – успішний комерсант

2019.09.23 Vstup KD

18 вересня 2019 року відбулася зустріч викладачів циклової комісії комерційної діяльності, студентів старших курсів та випускників спеціальності зі студентами нового прийому. Цей позакласний захід «Вступ до фаху ПТБД» став першим кроком в рамках ознайомлення новачків спеціальності «Підприємництво, торгівля, біржова діяльність» спеціалізації «Комерційна діяльність» з особливостями обраної професії.

Креативно та невимушено організатори заходу «самопрезентувалися» та презентували професію комерсанта – завжди сучасну, актуальну, конкурентоздатну. В ході зустрічі студенти-початківці дізналися про особливості навчання в коледжі та на спеціальності:

- про цікаві, прикладні професійноспрямовані дисципліни;

- про організацію практичного навчання на базі коледжу та за його межами;

- про можливість подальшого навчання в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова;

- про сфери та перспективи майбутнього працевлаштування;

- про відомих випускників спеціальності тощо.

Своїми досягненнями та враженнями щодо навчання на спеціальності поділився студент групи ПТБД-32 Іванов Максим, який є активним учасником всіх науково-освітніх та розважальних заходів, які проходять на рівні коледжу, міста та області. Він розповів про діяльність клубу «Ділова людина», вікторини та олімпіади, конкурси та концерти, роботу спортивних секцій, в яких беруть участь майбутні комерсанти. Особливу увагу приділив розповіді про роботу Ради студентського самоврядування й запропонував небайдужим та творчим новачкам приєднатися до активної студентської спільноти.

Студентки групи ПТБД-31 Нікітченко Юлія та Іліхметова Валерія запевнили першокурсників, що ті зробили правильний вибір, обравши саме цей коледж і саме цю спеціальність, надавши докази щодо конкурентних переваг.

Доповідь випускниці коледжу Домніч Карини містила слова великої подяки адміністрації коледжу та викладачам, які допомогли їй знайти своє покликання в житті.

Такий захід розширює світогляд студентів та дає змогу оцінити перспективи обраної професії, а значить бути завжди успішним.

2019.09.23 Vstup KD