27 вересня - Всесвітній день туризму

2019.09.27 Turist

Це професійне свято тих, хто працює у цій сфері. Це вони планують наші відпустки, піклуються про нас у готельних комплексах, проводять нам екскурсії та супроводжують в турах.

Це свято всіх, хто навчається та працює на спеціальності «Готельно-ресторанна справа» у нашому Житлово-комунальному коледжі.

27 вересня 2019 р. викладач циклової комісії готельного обслуговування Петрова Ірина Леонідівна разом із студентами спеціальності «Готельно-ресторанна справа» організували та провели захід «В об’єктиві: Харків туристичний» .

У вестибюлі коледжу всі бажаючі мали змогу ознайомитися з відео-ресурсами та прослухати пісні присвячені нашому місту.

До речі, 2019 рік в Україні був оголошений роком якості та вдосконалення в сфері туризму. Так, у травні місяці 2019р. було проведено XI Міжнародний туристичний форум «Харків: партнерство в туризмі», який зібрав понад півсотню делегацій з 20 країн світу. Серед учасників форуму були представники Всесвітньої федерації туристичних міст (WTCF) та міжнародної організації ООН в галузі туризму (UNWTO).

Цікавим фактом є те, що Харків увійшов у ТОП-3 міст України за кількістю відвідувань іноземних туристів: понад 1,2 млн іноземних туристів і понад 5 млн українських.

Сьогодні майже на третину зросла зацікавленість туристів у гідах. Зараз проводиться робота щодо «наповнення» їх турпакетів мовами: окрім української, російської та англійської вводяться німецька, китайська, турецька.

У міста Харкова на сьогодні 5 основних туристичних тем:

1. Місто історичної спадщини та перша столиця України
  2. Столиця конструктивізму в архітектурі
  3. Місто інтелектуалів, науки та інновацій
  4. Місто молоді
  5. Місто бізнесу та сімейного відпочинку.

Зокрема, у Харкові відкриваються нові місця відпочинку, такі як центральний парк культури та відпочинку ім. М.Горького, який входить в 15 кращих парків Європи, сад ім. Т.Шевченка, найближчим часом відкриється зоопарк, який відповідатиме всім європейським нормам.

Харків має великий потенціал і всім нам є над чим працювати.

2019.09.27 Turist