Участь у прес-конференції

2019.09.25 Press konferenc

25 вересня 2019 року в медіа-центрі "Время" відбулась прес-конференція, в якій взяла участь заступник директора з виховної роботи Помагайбо Г.В.

Ініціатором заходу був Центр психологічного розвитку "РАЗОМ", який з вересня 2018 року реалізовував проект "Шлях до порозуміння. Від конфлікту до згоди" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у трьох харківських коледжах ,у тому числі і в нашому. Учасники говорили про те,як підвищити престижність професійно-технічної освіти, про значення соціально-психологічної атмосфери в закладах освіти.

Метою проекту було навчання студентів ефективній взаємодії, спілкуванню без насильства, медіації та миротворчості ,конструктивному вирішенню конфліктів, а також створення "служб примирення" серед студентів для підтримки один одного,створення функціонального простору для здійснення медіації.

З початку поточного навчального року досвідченими тренерами-психологами почали проводитись інтенсив-тренінги для медіаторів,сподіваємось на плідну співпрацю та отримання досвіду від кваліфікованих фахівців.

2019.09.25 Press konferenc