Подорож до Угорщини

2019.09.30 Vengriya

Знайомство з країнами Європи – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до спільних традицій і цінностей, поширенні ідей європейської ідентичності, розвитку туристичної інфраструктури, популяризації культурних та історичних надбань серед студентської молоді.

Так, студенти Житлово-комунального коледжу ХНУМГ ім.О.М. Бекетова на чолі з викладачами Камишніковою Г.В. та Майбородою Ю.В. здійснили захоплюючу подорож до Угорщини (з 23 по 28 вересня 2019 р.).

Тур Угорщиною розпочався з екскурсії одним із найкрасивіших середньовічних міст Угорщини, м. Егер – містом квітів, студентів і знаменитого червоного вина. Наступного дня на студентів чекали незабутні екскурсії столицею. Будапешт вважається одним із найкрасивіших міст не тільки Європи, а й усього світу. Незабутній... Неповторний... Чарівний... Він пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом... Місто зі стародавньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку.

2019.09.30 Vengriya

Однією з екскурсій була вечірня прогулянка по Дунаю на кораблі, яка справила незабутнє враження на студентів. Шикарні панорамні види, що відкриваються з головної річки Європи, занесені ЮНЕСКО в скарбницю культурної спадщини людства (будівлі Парламенту, Королівського палацу, Будайської фортеці, Рибацького бастіону тощо).

Також студенти відвідали термальні купальні графа Сечені – найбільший термальний лікувально-оздоровчий комплекс у всій Європі, де отримали заряд бадьорості й енергії на цілий день!

Неймовірно позитивні враження на студентів справив найбільший в Центральній Європі тропікаріум-океанаріум, де вирує життя тропіків і океанських глибин – алігатори, морські скати, величезні пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. А ще в 11-метровому тунелі вдалося спостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших риб...

2019.09.30 Vengriya

Закінчився тур відвідуванням купальні у незабутньому угорському містечку Мішкольц-Тапольце... Особлива привабливість єдиної у своєму роді в Європі водолікувальної купальні в тому, що вона розташована у природніх, вимитих за тисячоліття термальними водами, печерах. Лікувальними властивостями наділена не тільки вода, а й повітря в середині купальні.

І хоча угорський вікенд закінчився, залишилися не тільки тисячі вдалих світлин, а й теми для роздумів... Такі подорожі дають можливість студентам краще усвідомити основу для формування себе в майбутньому, відкривають для кожного нові орієнтири в освітніх процесах, допомагають у формуванні якостей майбутнього фахівця.