ЗНАЙОМСТВО З ПРОВІДНИМИ ГОТЕЛЯМИ ТА ХОСТЕЛАМИ НАШОЇ КРАЇНИ

2019.10.12 Goteli

11 жовтня під час туру за маршрутом Київ - Камянець-Подільський – Чернівці студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» разом з викладачами Федіною В.М., Буробіною О.М., Бембель Н.Л., Щіровою О.С. відвідали одне з найпопулярніших помешкань у місті Київі Готель «Radisson Blu» який розташований у центрі Києва біля станції метро «Золоті ворота».

Нещодавно у готелі була проведена реконструкція. Студенти побачили оновлену Стійку реєстрації та зону Reception. Відбулися зміни і в спільній зоні відпочинку. На стінах з’явилися портрети для яких позували співробітники готелю.

Студентам показали готельні номери оформлені в різних стилях, лобі-бар, італійський ресторан Mille Miglia, де працює талановитий шеф-кухар із Рима, а також французьке бістро CÔTÉ EST, де подають сніданок "шведський стіл".

Найбільше враження залишилось у студентів від приміщень для проведення конференцій, тренінгів, бізнес-заходів із сучасним аудіовізуальним обладнанням.

Цікавою виявилася і концепція готелю яка полягає у збереженні навколишнього середовища. Процес обслуговування гостей здійснюється під гаслом «Yes, I can» .

2019.10.12 Goteli

Але найбільше студентів зацікавила система мотивації співробітників готелю. За кожні 5 років роботи вони отримують маленький діамант у брошці.

Наступне знайомство з готельним підприємством відбулося 12 жовтня у «Гранд Хостелі» міста Чернівці. Незважаючи на те, що хостел знаходиться у промисловій зоні, він виявився напрочуд дуже сучасним і комфортним. А саме: передбачена парковка для автовласників, є відкрита тераса, загальна кухня.

У розпорядженні гостей холодильник, мікрохвильова піч, електричний чайник. Можна посидіти на м’яких канапах та подивитися телевізор у загальній вітальні. У вільному доступі безкоштовний Інтернет. Дуже привітний обслуговуючий персонал. Номери хостелу мають високу звукоізоляцію, нові меблі, зручні ліжка. Постільна білизна та рушники були чистими. Ванна кімната також чиста з наявними миючо-косметичними засобами.

Студенти Житлово-комунального коледжу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» РЕКОМЕНДУЮТЬ «ГРАНД ХОСТЕЛ» у Чернівцях.

2019.10.12 Goteli
2019.10.12 Goteli
2019.10.12 Goteli
2019.10.12 Goteli