Перемога на обласній спартакіаді

2019 12 06 Fotbol

З 3 по 5 грудня 2019 року на базі Харківського електромеханічного коледжу проведено обласну спартакіаду з міні-футболу серед збірних команд студентів вищіх навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

Команду футболістів від нашого коледжу тренували викладачі фізичної підготовки Івченко Олександр Михайлович та Дрокіна Тетяна Анатоліївна.

Протягом трьох днів 8 команд-учасників змагалися між собою згідно з випавшим жеребом та сформованими двома підгрупами.

Успішно пройшовши свою підгрупу наша команда вступила в боротьбу за перемогу у фіналі з командою Харківського державного автотранспортного коледжу. Основний час гри завершився внічию - 3:3. По закінченні основного часу була призначена серія пенальті, де успішнішими були футболісти нашого коледжу - 5:4. Проявивши силу, волю і бажання перемоги наші хлопці здобули 1 місце.

Команду-переможця було нагороджено почесним дипломом.

Вітаємо наших переможців!!!

Дивись гол по пенальті: гол-1, гол-2