Участь у роботі XVII Міжнародної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті»

2020.01.29-31

29-31 січня 2020 року на базі НТУ «ХПІ» відбулися засідання ХVII Міжнародної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті», в роботі якої брали активну участь викладачі нашого коледжу Непочатова Г.В. та Богдаренко В.М.

Мета Міжнародної школи-семінару — підвищення педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників, ознайомлення з сучасними педагогічними технологіями, обмін досвідом у використанні нових підходів до виховання і розвитку особистості.

У програмі були представлені педагогічні майстерні, майстер-класи, ділові ігри, тренінги, дискусії, демонстрації, які спрямовані на формування, розвиток і вдосконалення особистісних і професійних компетенцій педагогів. Серед новинок цього року — STEM-лабораторії від провідних менторів школи STEMCamp School, майстер-класи від представників інноваційного закладу з підготовки IT-фахівців UNIT Factory Kharkiv і освітнього проекту «На Урок». Роботою майстерень керували провідні викладачі та фахівці НТУ «ХПІ».

Міжнародна школа-семінар об’єднала понад 500 педагогічних працівників східного регіону України. І після опрацювання всіх запропонованих заходів викладачі отримали відповідні сертифікати.

2020.01.29-31
2020.01.29-31
2020.01.29-31