Тренінг-семінар з профорієнтації та розвитку кар’єри

20200214

14 лютого 2020 р. студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» разом з викладачами Непочатовою Г.В. та Кругловою О.Г. зустрілись на тренінг-семінарі з Поставною Н.О., провідним фахівцем з профорієнтації ХМЦЗ.

Наталія Олександрівна донесла до слухачів основні правила планування кар’єри, техніку пошуку роботи, складання професійного резюме та відео-резюме, особливості підготовки до співбесіди з роботодавцями, перелічила стандартний набір фраз, до яких треба бути готовим під час співбесіди.

Студенти взяли активну участь в обговоренні всіх проблем, з гумором та жартами відповідали на поставлені питання. Настрою додав «фізкульт-тренінг» щодо визначення ступеню самооцінювання.

Після проведення заходу Поставна Н.О. запропонувала студентам відвідати різноманітні майстер-класи, семінари, лекції, які проводяться в ХМЦЗ на базі платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри, а також пройти онлайн тестування, щоб безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси, тобто зробити власну профорієнтацію.

20200214
20200214
20200214