Комерсанти вітають гостей коледжу

2020 02 29

29 лютого 2020 року, в останній день зими, викладачі циклової комісії комерційної діяльності та студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» привітали майбутніх абітурієнтів та їх батьків у стінах коледжу.

Поки гости разом зі студентами краєзнавчого гуртка знайомилися з територією коледжу, історією його створення та розвитку, виставкою творчих робіт студентів всіх спеціальностей, у читальній залі були підготовлені відповідні умови для їх привітної зустрічі від випускаючих циклових комісій: яскраві презентаційні матеріали, цікаві доповіді, майстер-класи.

Понад 70 гостей коледжу отримали всю необхідну інформацію щодо умов вступу до коледжу в 2020 р. від заст. директора НВН, секретаря приймальної комісії Махоніна О.В.. Представлення спеціальностей розпочали господарі заходу – комерсанти. Так, Непочатова Г.В., голова циклової комісії комерційної діяльності, розповіла про «наймолодшу» спеціальність коледжу «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Привернула увагу на особливості навчання, можливості реалізації власних здібностей, перспективи працевлаштування та конкурентні переваги спеціальності. Виступ завершив майстер-клас під умовною назвою «Вдосконалення дрес-коду», який провели студентки 2 курсу групи ПТБД-22.

Цікаві та змістовні матеріали про свої спеціальності також представили викладачі коледжу Курбанова Е.А, Майборода Ю.В., Бугайова О.Є. та Манжос С.В. зі студентками 2 курсу спеціальності ГРС, які провели майстер-клас по декоративному оформленню серветок.

Захід пройшов в невимушеній, доброзичливій, «домашній» обстановці, що було відмічено всіма присутніми. Тому ми сподіваємось, що всі, хто до нас завітав, згодом обов’язково стануть студентами коледжу.

Чекаємо на вас, майбутні студенти :-)

2020 02 29
2020 02 29
2020 02 29
2020 02 29
2020 02 29
2020 02 29