Випуск молодших спеціалістів

Vupusk 2020

Сьогодні у нашому коледжі свято - випуск 70 молодших спеціалістів спеціальностей "Облік і оподаткування" та "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

Колектив коледжу вітає вас, дорогі випускники, зі знаменною подією - успішним завершенням навчання й здобуттям дипломів. Три роки тому ви перетнули поріг Житлово-комунального коледжу, як студенти, а тепер залишаєте його кваліфікованими фахівцями.

Ми щиро вдячні вам за те, що місцем свого професійного і духовного становлення ви обрали саме наш коледж.

У стінах своєї альма-матер ви отримали необхідні знання, навички та досвід, зустріли своїх найліпших друзів, товаришів, коханих, реалізували себе у науковій, громадянській, творчій діяльності. Диплом молодшого спеціаліста є перепусткою у світ професійного зростання.

Ми, ваші наставники, віримо, що ви з гідністю прямуватимете своїм життєвим шляхом, прославляючи свій коледж і свою Батьківщину. Щиро бажаємо вам, дорогі випускники, здоров'я, невичерпної енергії, любові та натхнення!

Нехай кожен ваш день буде осяяний променями щастя, радості та надії! Ми всім серцем віримо, що ваша плідна робота й активна громадянська позиція будуть запорукою миру на нашій землі!