ВСТУП ДО ФАХУ ПТБД

20200923 PTBD vstup u fah

23 вересня 2020 року викладачі циклової комісії комерційної діяльності та  старшокурсники спеціальності «Підприємництво, торгівля, біржова діяльність» освітньо-професійної програми  «Комерційна діяльність» зустрілися зі студентами нового прийому.

«Вступ до фаху ПТБД» є початковим етапом на шляху ознайомлення новачків з особливостями обраної професії.

Цей щорічний захід завжди починається з самопрезентації членів циклової комісії, а продовжується презентацією найсучаснішої та актуальнішої професії – професії комерсанта.

Викладачі коротко, але змістовно розповіли про дисципліни, які викладаються на спеціальності, особливості проведення навчальних занять, про різновиди практичного навчання, про сфери діяльності та перспективи майбутнього працевлаштування або продовження навчання за скороченими термінами в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та інших ВНЗ, похвалилися успішними та відомими випускниками. Особливу увагу приділили конкурентним перевагам спеціальності на ринку освітніх послуг.

Студенти випускного курсу - Щубко Аліна та Скачков Костянтин - поділилися своїми враженнями щодо навчання на спеціальності «Підприємництво, торгівля, біржова діяльність». І якщо Аліна більш розповіла про те «як круто вчитись на ПТБД!», то Костя звернув увагу і на труднощі, які можуть чекати недбалих студентів. Також старшокурсники повідомили про різноманітні науково-освітні, культурно-виховні, розважальні заходи, які очікують «новеньких».

Захід завершився щирими побажаннями студентам нового набору успіхів та наснаги в оволодінні важливою, креативною та затребуваною професією – професією КОМЕРСАНТА!

20200923 PTBD vstup u fah
20200923 PTBD vstup u fah
20200923 PTBD vstup u fah