«Вступ до фаху» на спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

20200928 GO vstup u fah

28 вересня 2020 року для студентів нового прийому спеціальності «Готельно-ресторанна справа» викладачами циклової комісії готельного обслуговування було проведено захід «Вступ до фаху».

Студенти отримали загальне уявлення про майбутню професію та дізналися про основні переваги обраної спеціальності.

Викладачі циклової комісії готельного обслуговування розповіли студентам про дисципліни професійної підготовки, гурткову та позакласну роботу на спеціальності, про участь студентів в олімпіадах, науково-практичних конференціях, наукових пікніках, тематичних виставках та засіданнях круглого столу.

На захід була запрошена студентка групи ГРС–43 Чочішвілі Віолетта, яка поділилася своїм досвідом роботи на посаді адміністратора готелю у смт Лазурне Херсонської області.

Викладач Петрова Ірина Леонідівна познайомила студентів з історією коледжу та спеціальності «Готельно-ресторанна справа», а також провела екскурсію по території та до музею коледжу.

Бажаємо студентам нового прийому успіхів у навчанні.

Знання – це важливий крок до успіху. Сили, наснаги та натхнення Вам, майбутні фахівці готельно-ресторанної галузі!!!

20200928 GO vstup u fah