«Вступ до фаху» на спеціальності «Облік і оподаткування»

20200930 OiO vstup

30 вересня 2020 року викладачами циклової комісії бухгалтерського обліку для студентів нового прийому спеціальності «Облік і оподаткування» проведено цікавий і змістовний захід «Вступ до фаху».

Мета заходу - ознайомлення здобувачів освіти з особливостями обраної спеціальності, з характером, сферою та перспективами їх майбутньої професійної діяльності; мотивація до здобуття знань, умінь, практичних навичок під час навчання у коледжі.

Проведення заходу «Вступ до фаху» відбулося за участю заступника директора з навчально-виробничої роботи Махоніна О.В., який висвітлив основні напрями та завдання практичного навчання студентів на спеціальності «Облік і оподаткування».

У своєму відеозверненні до студентів захоплюючими та незабутніми враженнями від навчання у коледжі поділилася випускниця спеціальності «Облік і оподаткування» 2013 року випуску Костенко Вікторія.

Бажаємо новоспеченим студентам успіхів, наснаги, легкої сесії та яскравих студентських років, адже не дарма вони вважаються найкращими!

20200930 OiO vstup
20200930 OiO vstup
20200930 OiO vstup