Про курс медіації

Служба порозуміння коледжу поповнилася новими медіаторами: завершився інтенсивний курс з медіації. Адміністрація коледжу сподівається на активну роботу у новому навчальному році студентів та викладачів, які отримали сертифікати.

У 2019 році наші студенти брали участь у пілотному проєкті серед трьох харківських коледжів "Шлях до порозуміння. Від конфлікту до згоди", у результаті якої була створена Служба порозуміння. Наразі медіатори у наступному навчальному році будуть випускниками, тож радіємо поповненню Служби новими студентами та викладачами.

Під час тренінгів досвідчені тренерки ГО "РАЗОМ. Центр психологічного розвитку" Ольга Кліменко та Олена Лукаш навчали учасниць та учасника ефективній взаємодії, спілкуванню без насильства, конструктивному вирішенню конфліктів, створенню нових можливостей виходу з конфліктних ситуацій, функціонального простору для здійснення медіації.

Учасники отримали від кваліфікованих фахівців корисну інформацію, нові знання, необхідні вміння , відпрацювали та закріпили набуті навички.

Висловлюємо подяку тренеркам ГО "РАЗОМ" за проведену роботу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

 

20210531
20210531
20210531