Відкрите заняття з дисципліни "Інформатика та комп'ютерна техніка"

2018.11.20 Otkr zan 01

20.11.2018 року викладачем інформатики Лісаєвим Дмитром Васильовичем було проведене відкрите лабораторне заняття з дисципліни “Інформатика та комп'ютерна техніка” у групі 2-ГО-1 з теми “Форматування таблиць даних, формули та функції в Excel”.

На занятті студенти працювали над побудовою електронних таблиць в програмі MS Excel, вчилися користуватися вбудованими статистичними функціями для проведення різноманітних розрахунків.

Викладач продемонстрував високий рівень знань з дисципліни і методів передачі їх молоді. Під час заняття були використані сучасні педагогічні технології, методи і прийоми викладання: фронтальне опитування, прийом інтерактивної демонстрації, комп’ютерні тести, рефлексія за технологією «Незакінчені речення», технологія «Гірлянда запитань».

Заняття пройшло на високому методичному рівні та сподобалось студентам і присутнім викладчам.

2018.11.20 Otkr zan 02
2018.11.20 Otkr zan 03