Онлайн-турнір «Цифрова економіка як новітній вектор реконструкції традиційної економіки»

20210521

З 7 по 19 травня 2021 року 23 студенти спеціальності «Облік і оподаткування» під керівництвом викладачів Майбороди Ю.В., Бажинової Н.О., Бухтєєвої Н.В., Тесленко Н.Г. взяли активну участь в онлайн-турнірі «Цифрова економіка як новітній вектор реконструкції традиційної економіки», який відбувся в дистанційному форматі на базі Українського державного університету залізничного транспорту за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

В турнірі взяли участь 136 учасників з різних навчальних закладів м. Харкова та Харківської області.

Учасники турніру продемонстрували обізнаність з питань світової трансформації економіки, дослідили особливості сучасних платіжних систем в інтернеті, з’ясували перспективи та ризики функціонування сучасних форм грошей, визначили ефективність інвестиції в ринок криптовалют, виявили вплив пандемії на прискорення розвитку Діджітал-банкінгу в Україні.

Всі учасники турніру отримали сертифікати, а переможці були нагороджені дипломами.

За результатами турніру студентка групи ОіО-11 Половинко Анастасія і студент групи ОіО-31 Решетняк Єгор здобули почесне ІІ місце. Студент групи ОіО-21 Іванисенко Микола і студентка групи ОіО-22 Буяновська Марія посіли чільне ІІІ місце.

Вітаємо наших переможців і бажаємо нових звершень!