Участь у районному етапі конкурсу "Молода людина 2021 року"

20210603

3 червня в приміщенні адміністрації Київського району м. Харкова відбулося нагородження переможців районного етапу міського конкурсу «Молода людина року 2021», організатором якого виступив комітет у справах сім’ї, молоді та спорту Київського району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Більше 50 представників освітніх закладів Харківщини взяли участь у конкурсі цього року.

Лауреатом у номінації «Студенти закладів фахової передвищої освіти» став студент 1 курсу нашого коледжу Шалак Єгор, який з 2015 року професійно займається плаванням у ластах в «ГСДЮСША імені Яни Клочкової. У грудні 2020 року на відкритому чемпіонаті м. Харкова та Харківської області Єгор виконав норматив Кандидата у Майстри Спорту України. Зарахований до складу збірної Харківської області.

Неодноразово брав участь і ставав призером спортивних змагань різних рівнів, а саме: міських (відкритий чемпіонат м. Харкова та Харківської області з плавання в ластах), всеукраїнських (чемпіонат України з плавання в ластах серед юнаків та дорослих, м. Київ) та міжнародних (Кубок Європи серед юніорів, м. Гливиці, Польща). Нагороджений медалями і дипломами за 1 і 2 місця.

Від імені Харківської міської ради лауреатів районного етапу конкурсу “Молода людина року 2021” привітав керівник комітету у справах сім’ї, молоді та спорту Київського району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту ХМР Володимир Різник. Він відзначив, що подібні заходи мають на меті розкрити найкращі лідерські здібності учасників, активізувати життєву позицію, розвивати та удосконалювати духовні, моральні якості сучасної молоді.

Щиро вітаємо Шалака Єгора з перемогою, бажаємо нових досягнень у спорті та навчанні!

 

20210603
20210603
20210603