З професійним святом, підприємці!

20210904

В першу неділю вересня вся Україна відзначає День підприємця. На державному та місцевих рівнях відбулися урочистості з нагоди цього свята. Свята людей, які з великим завзяттям і наполегливістю, ініціативою і з справжнім ентузіазмом освоюють економічний простір, піднімають економіку нашої країни, дають роботу сотням тисяч людей.

Професія підприємця - особлива праця, ці поважні люди беруть участь безпосередньо у формуванні економічного ладу і демократичного суспільства. Займатися власною справою, розвиватися, впроваджувати нові проекти, ризикувати – це дійсно велика та складна робота, що заслуговує поваги і підтримки.

Не залишились осторонь та привітали зі святом «День підприємця України» всіх бізнесменів країни і студенти нашого коледжу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Студенти саме цієї спеціальності будуть мати можливість після закінчення коледжу продовжувати славні традиції українських підприємців-комерсантів, які вписали свої імена в золоту скарбницю промисловців, дослідників, новаторів, благодійників та меценатів.

На честь Дня підприємця студенти-комерсанти влаштували виставку стіннівок та плакатів, де привітали зі святом всіх підприємців і своїх батьків, багато з яких несуть почесне звання – підприємець.

Шановні підприємці, зі святом вас! Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щасливого життя, миру, добра і радості! Нехай удача завжди йде поруч з вами!

20210904
20210904
20210904

 

20210904
20210904
20210904