Сьогодні - студенти, а завтра - практиканти!

2018.11.27 Prakt KD 01

27.11.2018р. відбулася остання зустріч всіх керівників технологічної практики зі студентами 3 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», спеціалізації «Комерційна діяльність».

Вже на початку 5 семестру заступником директора з навчально-виробничої роботи та викладачами циклової комісії комерційної діяльності проводиться позакласний захід «На шляху до фаху» для попереднього ґрунтовного знайомства студентів з цілями, завданнями та змістом планів практики, додатковими матеріалами, які необхідні для опрацювання програми та спрямування зусиль самих студентів і їх батьків на пошук баз практики, які б задовольнили всі зацікавлені сторони.

А за декілька днів до закінчення І семестру та початку практики, студенти знайомляться зі своїми керівниками згідно з наказом. Обов’язково проводяться інструктажі з техніки безпеки, оформлюються бланки – направлення на практику, узгоджуються терміни проведення консультацій та можливості налагодження зворотнього зв'язку зі студентами.

Все, що заплановано – виконано.

Шановні комерсанти, успіхів Вам, наснаги та нових звершень!

2018.11.27 Prakt KD 01