Вступ до фаху комерсантів

20210909

9 вересня 2021 року викладачі циклової комісії комерційної діяльності та студенти 3 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» привітали студентів нового прийому.

Новачки спеціальності «Підприємництво, торгівля, біржова діяльність» ОПП «Комерційна діяльність» вперше зустрілися з повним складом випускаючої циклової комісії, яка с перших кроків їх життя в коледжі й до його закінчення буде навчати, виховувати, допомагати та підтримувати майбутніх фахівців з комерційної діяльності.

Як завжди, захід пройшов з гумором, креативно та невимушено.

Після презентації членів циклової комісії, відбулася презентація спеціальності ПТБД. Від Непочатової Г.В та Круглової О.Г студенти нового прийому дізналися про історію виникнення та розвиток спеціальності в коледжі; про дисципліни, які вивчаються; про організацію теоретичного та практичного навчання; про можливості продовження навчання в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та інших вишах; про різноманітність сфер майбутнього працевлаштування; а також про випускників спеціальності, які відомі не тільки в Україні, а й за її межами.

Новачків привітали також найкращі старшокурсники Зайко Дар’я, Горло Софія, Хирна Альона, які поділилися враженнями від свого досвіду навчання в коледжі. Вони розповіли про діяльність клубу «Ділова людина», вікторини та олімпіади, конкурси та концерти, роботу спортивних секцій, в яких беруть участь майбутні комерсанти та досить часто перемагають.

Наприкінці зустрічі, до студентів звернулася завідувач відділення економіки та підприємництва Салтанова О.С., яка привітала їх зі вступом, запевнила, що вони зробили правильний вибір, обравши саме цей коледж і саме цю спеціальність, підкреслила сучасність, актуальність, конкурентоздатність та затребуваність професії комерсанта на ринку праці.

Захід дозволив студентам нового прийому познайомитися один з одним та з колективом циклової комісії, розширив знання щодо обраного фаху, дав змогу оцінити подальші перспективи професії.

Вітаємо новачків в дружній родині комерсантів!

20210909
20210909
20210909
20210909