Перемога команди «Фінансисти»

2018.12.01 Finansustu BO 02

01 грудня 2018 року на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся третій етап Відкритого турніру з фінансової грамотності на кубок Голови Харківської обласної адміністрації, який проходив у вигляді презентацій команд-фіналістів на теми з фінансової грамотності та надання відповідей на запитання членів журі.

Команда студентів коледжу «Фінансисти» представила цікаву та змістовну презентацію з теми: «Фінансові ризики в поведінці людини», яка була обрана шляхом жеребкування під час підведення підсумків другого етапу турніру.

Висококомпетентні члени журі оцінили презентації та виступи всіх команд, підсумували бали кожної команди за три етапи і визначили переможців турніру. В результаті команда коледжу «Фінансисти» посіла почесне третє місце серед команд коледжів і технікумів м. Харкова та братиме участь у нагородженні призерів турніру, яке відбудеться 08 грудня 2018 року в Університеті банківської справи за участю губернатора Харківської області – Світличної Юлії Олександрівни.

Вітаємо наших призерів!!!

2018.12.01 Finansustu BO 012018.12.01 Finansustu BO 03