Нагородження переможців турніру з фінансової грамотності KharkivFinCup – 2018

2018.12.08 BO nagoroda 05

8 грудня 2018 року на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулося урочисте нагородження переможців II відкритого Регіонального турніру з фінансової грамотності KharkivFinCup – 2018 на Кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації.

Вітаємо команду студентів коледжу «Фінансисти», яка серед закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації м. Харкова та Харківської області за підсумками трьох етапів змагань стала однією з найкращих та здобула почесне IІІ місце.

Відкритий Регіональний турнір з фінансової грамотності проводився у рамках проекту підвищення рівня фінансової грамотності населення України. Організатори Турніру: Харківський банківський союз, Харківський університетський консорціум; Харківський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» під патронатом Харківської обласної державної адміністрації.

Команду «Фінансисти» привітали заступник Голови ХОДА Бабічев А.В., Президент Харківського банківського союзу Жукова О.М. та Президент Харківського університетського консорціуму Бєлова Л.О.

Всі члени команди також отримали індивідуальні сертифікати участі, грошову винагороду і пам’ятні призи від організаторів та представників банків Харківського регіону.

Тренер команди Майборода Ю.В. була відзначена Подякою Голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О.

Організатори Турніру висловили подяку всім учасникам та побажали натхнення, успіхів і перемог!

2018.12.08 BO nagoroda 01
2018.12.08 BO nagoroda 02