Участь у Дні відкритих дверей ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

2018.12.15 Den vidkr dver 01

15 грудня 2018 року студенти коледжу на чолі з директором Лук’яновим Віктором Івановичем взяли активну участь у Дні відкритих дверей Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Під час заходу відбулась зустріч студентів та школярів з ректором університету Бабаєвим Володимиром Миколайовичем, під час якої студенти мали змогу отримати відповіді на всі питання щодо правил вступу до ХНУМГ ім. О.М. Бекетова після закінчення коледжу.

Крім того, викладачами кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту для наших студентів проведено фінансовий квест «Фін Профі».

Кожен з учасників квесту зміг виступити в ролі аналітика ефективності податкової системи, стати учасником біржових торгів, приміряти на себе «роль» банкіра, бухгалтера і професіонала в області фінансово-економічної безпеки.

Чудові призи, чудовий настрій, незабутні враження і тільки позитивні відгуки – саме так можна охарактеризувати нашу зустріч з університетом!