Випускні екзамени у комерсантів-заочників

22 і 23 січня 2019 р. відбулися засідання екзаменаційної комісії з атестації здобувачів вищої освіти зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізації «Комерційна діяльність» заочної форми навчання.

Комплексний екзамен передбачав виконання атестаційних кваліфікаційних завдань, які визначили рівень освітньої та професійної підготовки випускників з основних фахових дисциплін: «Комерційна діяльність», «Комерційне товарознавство», «Фінансовий облік», «Ринкові дослідження», «Ціноутворення», «Основи охорони праці».

Екзаменаційна комісія відмічає кращі відповіді студентів: Деркач М.С., Коломиченко А.А., Кошової О.С.

Щиро вітаємо випускників із успішним закінченням коледжу! Бажаємо успішної кар'єри та реалізації всіх планів і задумів.

2019.01.22 vupusk KD 01
2019.01.22 vupusk KD