На шляху кар'єрного зросту

2019.02.08 KD

8 лютого 2019 р викладачем циклової комісії комерційної діяльності Кругловою О.Г. організовано проведення професійно-орієнтованого заходу «На шляху кар'єрного зросту». Студенти 2 курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізації «Комерційна діяльність» були запрошені в конференц-зал супермаркету «РОСТ-центральний» для знайомства з головною базою практики на спеціальності.

Керівник департаменту кадрів компанії «РОСТ» ознайомила студентів з історією провідною харківської мережі супермаркетів «РОСТ» - однієї з перших в історії міського рітейлу, про «Програму людських ресурсів», що базується на цінностях підприємства таких, як довіра, партнерство і розвиток. Про те, що майже всі керівники супермаркету розпочинали свою роботу в компанії з лінійної посади. Про зацікавленість компанії в залученні як висококваліфікованих професіоналів, так і молодих фахівців, навіть без досвіду роботи.

Також, для студентів була проведена екскурсія по адміністративному корпусу та додаткових приміщеннях для спорту, відпочинку й харчування співробітників.

По закінченню заходу студентів пригостили чаєм, кавою та різними смаколиками. В ході невимушеної бесіди, студенти висловили свої враження про побачене та поділилися планами щодо реалізації своєї успішної кар'єри.

2019.02.08 KD