Хто ж кращий комерсант?

2019.02.20 KD

Понад 10 років у коледжі викладачами циклової комісії комерційної діяльності Непочатовою Г.В. і Кругловою О.Г. проводиться фахова олімпіада серед майбутніх комерсантів. 20.02.2019р. відбувся другий тур - конкурс «Кращий комерсант». В конкурсі взяли участь 8 студенток 3 курсу спеціальності, які були кращими у І турі олімпіади.

Захід проводився з метою визначення рівню компетентності та конкурентоспроможності на ринку праці майбутніх фахівців - комерсантів, а також як PR-акція, що сприяє підвищенню інтересу студентів до обраної професії та популяризації спеціальності в цілому.

Під час конкурсів студенти показали високий рівень знань, вмінь та навичок з основних професійно-орієнтованих дисциплін спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Вони цікаво та креативно представили свої візитівки, продемонстрували знання Закону «Про захист прав споживачів» та особливостей ділового листування, показали неординарні риторичні здібності, можливості застосування PR-засобів для просування товару та «чорного PR». Взагалі, всі конкурси були пройдені вдумливо, відповідально, з увагою до деталей, але в піднесеному настрої та з гумором.

Дівчата змагалися в різних номінаціях:

«Кращий PR-менеджер» - Швець К. (гр.3-КД-3)

«Кращий комерсант зі стимулювання продажу» - Піхлецька А. (гр.3-КД-3)

«Кращий фахівець з мистецтва продажу» - Чмихало Є. (гр.3-КД-1)

«Кращий фахівець з комерційної риторики» - Самойлова Є. (гр.3-КД-2)

«Кращий фахівець з епістолярної комерції» - Ментинська Є. (гр.3-КД-2)

Переможцами конкурсу стали:

1 місце – Дурнєва Аліна (гр. 3-КД-1),

2 місце – Хименко Анастасія (гр. 3-КД-2)

3 місце – Бородкіна Катерина (гр. 3-КД-2)

ВІТАЄМО ВСІХ ДІВЧАТ З ПЕРЕМОГОЮ!

2019.02.20 KD