Науково-практична конференція педагогічних працівників

2019.02.22 konfer

22 лютого 2019 року на базі ДВНЗ «Харківський коледж транспортних технологій» відбулася ХVIIІ обласна науково-практична конференція педагогічних працівників закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації Харківської області за темою: «Шляхи і методи популяризації підготовки молодших спеціалістів в умовах реалізації закону України «Про освіту». У заході взяли участь адміністрація і викладачі коледжу.

Учасників конференції привітала директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Карпова Л. Г.

Педагоги ознайомилися з представленими на виставці науково-методичними матеріалами.

У рамках заходу відбулися пленарне та секційні засідання, під час яких були обговорені найбільш актуальні питання, пов’язані з підготовкою молодших спеціалістів відповідно до Закону України «Про освіту».

На секційному засіданні виступила голова циклової комісії зеленого будівництва та садово-паркового господарства Кошляк О. М. з доповіддю за темою: «Роль циклової комісії у професійному самовизначенні фахівців садово-паркового господарства».

За підсумками роботи учасники конференції ухвалили рекомендації щодо забезпечення якісної підготовки молодших спеціалістів.

2019.02.22 konfer
2019.02.22 konfer
2019.02.22 konfer