Відкрита виховна година

2019.02.28 bo

28 лютого 2019 року головою циклової комісії бухгалтерського обліку Майбородою Ю.В. проведено відкриту виховну годину на тему: «Життя молоді у цифровому світі: користь та небезпека». Її мета: формування адекватного уявлення про Інтернет, небезпеку соціальних мереж, їх впливу на молодь; ознайомлення з ознаками Інтернет-залежності; виховання поваги до власного здоров'я.

У даному заході взяли участь студенти 1-3 курсів спеціальності «Облік і оподаткування», які з неабиякою зацікавленістю та небайдужістю відповідали на поставлені питання, пройшли анкетування на визначення рівня комп’ютерної та Інтернет-залежностей, ділилися враженнями від переглянутих відеоматеріалів.

Студенти групи 2-БО представили результати опитування харків’ян щодо використання ними Інтернет-технологій у повсякденному житті, а також підготували актуальні та змістовні презентації на теми: «Шкода Інтернету для здоров’я. Інтернет-залежність», «Комп’ютерні ігри – втеча від реальності», «Великі й могутні: соціальні мережі керують нашим життям», «Групи смерті у соціальних мережах», «Інтернет-небезпека для підлітків та молоді», «Користь Інтернету для людини».

2019.02.28 bo