Ми - учасники національного рекорду України!

2019.03.23 Gra

23 березня 2019 р. в манежі Національного аерокосмічного університету «ХАІ» відбулася наймасштабніша в Україні інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». За словами організаторів гри, це досягнення дозволило отримати Харкову статус самого інтелектуального міста в Україні.

Всього в заході одночасно взяла участь 341 команда - це 1 тис. 705 гравців. Рекорд засвідчила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова, яка зазначила, що головною вимогою до учасників є вміння швидко та гнучко думати.

Коледж був представлений трьома командами під керівництвом голів циклових комісій Майбороди Ю.В., Непочатової Г.В., Кошляк О.М., це:

- «КаДеБО» – збірна команда комерсантів та бухгалтерів;

- «КОТ» – збірна команда озеленювачів та квітникарів;

- «Кураж» – команда готельєрів.

Вміння аналізувати інформацію, логічно мислити та швидко приймати рішення – стало запорукою успіху в інтелектуальній грі. Наші команди жваво обговорювали та досить успішно відповідали на поставлені питання.

Кращих результатів в інтелектуальному змаганні досягли студенти збірної команди «КаДеБО», яка увійшла у п’ятдесятку найкращих команд, включаючи відомі професійні команди університетів та академій Харкова.

2019.03.23 Gra

Щиро вітаємо команду «КаДеБО»:

Іванова Максима – капітана команди, студента групи 2-КД-2;

Хименко Анастасію – студентку групи 3-КД-1;

Петухову Аліну – студентку групи 2-БО;

Ящук Ірину – студентку групи 2-БО;

Циганенко Руслану – студентку групи 2-БО.

У новинах Харкова