Проект "Шлях до порозуміння"

2019.03.21

21 березня 2019 року в коледжі відбулися робочі зустрічі адміністрації, педагогічного колективу, студентів, які залишились у проекті на II етап  з керівниками проекту "Шлях до порозуміння".

Гостями коледжу були керівник ГО Центр психологічного розвитку "РАЗОМ" Ольга Клименко, координатор та одна з ініціаторок проекту Ольга Пішель, тренер та експерт проекту, психолог Олена Лукаш та директор Центру професійного навчання (JAZ Berlin) Герольд Мельцер.

Для гостей була проведена ознайомча екскурсія з коледжем та його територією, гості оглянули дендрологічний парк і навчальну оранжерею.

Під час робочої зустрічі  було обговорено  досягнення та план роботи на майбутнє, значення соціально-психологічної атмосфери  для професійного навчання .

Герольд Мельцер розповів про систему освіти в Німеччині, про ефективність співробітництва державних служб з  закладами громадянського суспільства, яке направлене  на розвиток їх соціальних компетенцій та допомоги в профорієнтації. В ці дні Герольд Мельцер знаходиться в Харкові для того щоб поділитися досвідом.

Зустрічі пройшли плідно, викладачі та студенти цікавилися досвідом, на всі питання отримали вичерпні відповіді.

2019.03.21