Тренінг з опанування прийомів та методик розвитку критичного мислення

2019.03.23 Trening

23.03.2019 викладачі нашого коледжу пройшли тренінг з опанування прийомів та методик розвитку критичного мислення учнів/студентів. Тренер – Людмила Пилипчатіна – відома авторка-розробниця посібників: “Основи критичного мислення”, “Критичне мислення для усіх”.

Даний модуль був присвячений темі аргументації та ефективного обговорення. Викладачі на практиці опанували метод PRES, познайомились з методом «тихої дискусії», самі взяли участь у підготовці та проведенні дискусії, перевірили на власному досвіді як працюють методи «акваріум» та «карусель». Результатом восьмигодинного тренінгу стали набуті навички та натхнення на подальше застосування опанованих методів.

За словами відомого англійського письменника Льюіса Керролла, «щоб залишатись на одному місці, треба швидко бігти». Постійне вдосконалення професійних вмінь та навичок, в тому числі і по формуванню критичного мислення, є запорукою ефективної роботи зі студентами.

2019.03.23 Trening