Циклова комісія мови та літератури

Єгоркіна Т.І.

Єгоркіна Тетяна Іванівна

Голова циклової комісії мови та літератури, викладач

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила Харківський державний університет імені Горького у 1980 році. Здобула кваліфікацію філолог, викладач німецької мови та літератури.

Працює в коледжі з 1983 року.

Викладає: Німецька мова (за професійним спрямуванням).

Камишнікова Г.В.

Камишнікова Ганна Володимирівна

Викладач

Кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії. Закінчила Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю «Англійська мова та література», здобула кваліфікацію викладача англійської мови та літератури у 2004р. Закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», здобула кваліфікацію юрист у 2007р. Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук у 2018 році.

Працює в коледжі з 2014 року.

Викладає: Англійська мова.

Єршов К.С.

Єршов Костянтин Сергійович

Викладач

Спеціаліст вищої категорії. Закінчив Харківський державний університет ім. О.М. Горького (нині ім. В.Н. Каразіна) за спеціальністю іноземна мова англійська викладач; перекладач.

Працює в коледжі з 1995 року.

Викладає: Англійська мова.

Махонін О.В.

Махонін Олексій Вікторович

Викладач

Спеціаліст вищої категорії. Закінчив Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю «Мова та література(німецька)», та здобув кваліфікацію філолога, перекладача німецької та англійської мов, викладача німецької мови та літератури, англійської мови у 2006 році.

Працює в коледжі з 2005 року.

Викладає: Німецька мова за професійним спрямуванням.

ShirovaOS.jpgЩірова О.С.

Щірова Олена Сергіївна

Викладач

Спеціаліст першої категорії. Закінчила Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)» та здобула кваліфікацію викладача англійської мови та літератури у 2007 році.

Працює в коледжі з 2007 року.

Викладає: Англійська мова, Англійська мова (за професійним спрямуванням).

Кульбака А.М.

Кульбака Алла Миколаївна

Викладач-методист

Спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання «викладач-методист». У 1989 році закінчила філологічний факультет Харківського державного університету імені Горького за спеціальністю «Українська мова та література» , здобула кваліфікацію «Філолог, викладач української мови та літератури».

Працює в коледжі з 2010 року.

Викладає: Українська мова, Українська мова (за профспрямуванням).

ReznikTM.jpgРєзнік Т.М.

Рєзнік Тетяна Миколаївна

Викладач-методист

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила Харківський державний університеті ім. Горького, 1987 у році. Отримала кваліфікацію філолога, викладача української мови та літератури.

Працює в коледжі з 2012 року.

Викладає: Українська мова та література, Українська мова (за профспрямуванням).

Гречко Д.М.

Гречко Дар’я Миколаївна

Викладач

Спеціаліст другої категорії. Закінчила Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна за спеціальністю «Українська мова та література», здобула кваліфікацію філолога, викладача української мови та літератури в 2012 році.

Працює в коледжі з 2012 року.

Викладає: Українська мова, Українська література, Діловодство.