Циклова комісія промислового квітництва

Йолкіна Л.В.

Йолкіна Лариса Віталіївна

Голова циклової комісії промислового квітництва, викладач.

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила у 1984 році Харківський технікум зеленого господарства за спеціальністю «Озеленення міст і населених пунктів», кваліфікація технік зеленого господарства.
У 1992 році закінчила навчання у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Захист рослин», та здобула кваліфікацію вченого агронома із захисту рослин.

Працює в коледжі з 2002 року.

Викладає: Квітництво, Овочівництво та плодівництво.

Лук’янов В.І.

Лук’янов Віктор Іванович

Кандидат економічних наук, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання «Почесний викладач Університету».

Закінчив у 2002 році закінчив Харківську Національну академію міського господарства за спеціальністю «Економіка підприємства».

Працює в коледжі з 1982 року.

Викладає: Економіка. Керівник курсового та дипломного проектування.

Пономар Г.О.

Пономар Геннадій Олексійович

Викладач.

Спеціаліст другої категорії. Закінчив у 2008 році житлово-комунальний технікум зі спеціальності "Промислове квітництво", кваліфікація агротехнік-квітникар. В 2015 році закінчив Харківський національний університет імені О.М.Бекетова зі спеціальності "Раціональне використання і охорона водних ресурсів" і здобув кваліфікацію спеціаліста з раціонального використання і охорони водних ресурсів.

Працює в коледжі з 2007 року.

Керівник дипломного проектування.

Косаріна С.В.

Косаріна Світлана Вячеславівна

Викладач

Спеціаліст вищої категорії. У 1992 році закінчила Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди за спеціальністю «Біологія і хімія» та отримала кваліфікацію "вчитель біології і хімії". У 1996 році закінчила Харківський житлово-комунальний технікум за спеціальністю «Комерційна діяльність». У 1990 році отримала свідотство про присвоєння кваліфікації «Медицинська сестра запасу ГО».

Працює в коледжі з 2002 року.

Викладає: Хімія, Екологія, Захист Вітчизни, Розсадники декоративних культур.

Бугайова О.Є.

Бугайова Ольга Євгенівна

Викладач

Спеціаліст. Закінчила у 2007 році Житлово-комунальний технікум Харківської національної академії міського господарства за спеціальністю «Промислове квітництво» і здобула кваліфікацію агротехніка-квітникаря. У 2011 році закінчила навчання у Харківському національному аграрному університете ім. В.В. Докучаєва і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Плодоовочівництво і виноградарство» та здобула кваліфікацію магістра дослідника з плодоовочівництва та виноградарства.

Працює в коледжі з 2014 року.

Викладає: Промислове квітництво, Селекція та насінництво.

Курсова К.І.

Курсова Катерина Іванівна

Майстер виробничого навчання

Закінчила в 1973 році Харківський технікум зеленого будівництва зі спеціальності "Озеленення міст та населених пунктів" та здобула кваліфікацію технік зеленого будівництва.

Працює в коледжі з 1999 року.

Керівник практичного навчання.

Подвігіна О.І.

Подвигіна Олена Іванівна

Майстер виробничого навчання

Закінчила Харківський технікум зеленого будівництва за спеціальністю "Зелене будівництво" і здобула кваліфікацію технік зеленого будівництва у 1979 році.

Працює в коледжі з 2007 року.

Керівник дипломного проектування та практичного навчання.