Циклова комісія
гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

VoroncovaVO

Воронцова Вікторія Олексіївна

Голова циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, викладач

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила з відзнакою Харківський державний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди за спеціальністю «Соціологія», здобула кваліфікацію соціолога, соціального педагога у 1999 році.

Працює в коледжі з 2000 року.

Викладає: Соціологія, Економічна теорія, Громадянська освіта: Економічна теорія, Політична економія.

Циганенко Р.П.

Циганенко Роман Петрович

Викладач

Спеціаліст вищої категорії. Закінчив Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов, здобув кваліфікацію вчителя французької та англійської мов у 2005р. Закінчив Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю «Правознавство», здобув кваліфікацію юрист у 2006р.

Працює в коледжі з 2005 року.

Викладає: Правознавство, Основи правознавства, Громадянська освіта: Основи правознавства, Трудове право.

Орел О.С.

Орел Олександр Сергійович

Викладач

Спеціаліст другої категорії. Закінчив Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна за спеціальністю «всесвітня історія», здобув кваліфікацію викладача історії та суспільно-політичних дисципліну у 2001 році.

Працює в коледжі з 2013 року.

Викладає: Історія України, Всесвітня історія.

KozlickaOM

Козліцька Олена Миколаївна

Викладач

Спеціаліст. Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна за спеціальністю «Філософ, викладач філософських дисциплін», здобула ступінь магістра філософських наук у 2011 році.

Працює в коледжі з 2011 року.

Викладає: Основи філософських знань, Етика та естетика, Людина і світ.

DadashovaTH

Дадашова Таміла Хакімівна

Викладач

Закінчила Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди за спеціальністю «Історія», ступеня вищої освіти бакалавр, здобула кваліфікацію вчителя історії у 2018 році. У 2018 році вступила в магістратуру Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди за спеціальністю «Історія».

Працює в коледжі з 2018 року.

Викладає: Історія України, Всесвітня історія, Громадянська освіта: Людина і світ.