Циклова комісія природничо-математичних дисциплін

Кругова В.М.

Кругова Валентина Михайлівна

Голова циклової комісії природничо-математичних дисциплін, викладач

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди по спеціальності математика, де здобула кваліфікацію учителя математики у 1977 р.

Працює в коледжі з 2000 року.

Викладає: Математика, Вища математика.

Наумова Т.О.

Наумова Тетяна Олександрівна

Викладач.

Спеціаліст першої категорії. Закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика і математика» де здобула кваліфікацію вчителя фізики, математики та астрономії.

Працює в коледжі з 2010 року.

Викладає: Природничі науки (фізико – астрономічний модуль), Інформатика, Інформатика та комп’ютерна техніка.

Чижова О.С.

Чижова Олена Іванівна

Викладач-методист

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила Харківський державний університет ім. О.М. Горького (нині ім. В.Н. Каразіна) за спеціальністю "Математика", здобула кваліфікацію "математик", "викладач математики" у 1977 р.

Працює в коледжі з 2006 року.

Викладає: Математика, Вища математика.

Бембель Н.Л.

Бембель Наталія Леонідівна

Викладач-методист

Спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання «викладач-методист». Закінчила у 1995 році Харківський державний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди за спеціальністю «Математика і фізика».

Працює в коледжі з 2004 року.

Викладає: Фізика, Інформатика, Інформаційні системи в готельному господарстві.

Омеляненко Г.М.

Омеляненко Галина Миколаївна

Викладач

Спеціаліст першої категорії. Закінчила Харківський гуманітарно-педагогічний інститут за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Інформатика», здобула кваліфікацію вчителя інформатики і економіки середнього загальноосвітнього навчального закладу ІІІ ступеня у 2008 році. Закінчила Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Адміністративний менеджмент», здобула кваліфікацію магістра з адміністративного менеджменту у 2010 році.

Працює в коледжі з 2009 року.

Викладає: Інформатика, Інформатика і комп'ютерна техніка, Автоматизована обробка інформації, Інформаційні системи і технології в бухгалтерському обліку, Інформаційні системи і технології в комерційній діяльності.

Ступниченко Т.І.

Ступниченко Тетяна Іванівна

Викладач

Спеціаліст першої категорії. Закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди у 2001 р. за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика і математика", де здобула кваліфікацію вчителя фізики, математики та астрономії.

Працює в коледжі з 2011 року.

Викладає: Математика, Вища математика, Астрономія.

Лісаєв Д.В.

Лісаєв Дмитро Васильович

Викладач

Спеціаліст другої категорії. Закінчив Українську інженерно-педагогічну академію, здобув спеціальність "Комп'ютерні технології", отримав ступінь магістра і кваліфікацію інженера-педагога в області комп'ютерних технологій, викладач дисциплін в області КТ в 2017 році

Працює в коледжі з 2015 року.

Викладає: Інформатика, Інформатика і комп'ютерна техніка, Інформаційні системи і технології в готельному господарстві.

Івченко О.М.

Івченко Олександр Михайлович

Викладач

Спеціаліст вищої категорії. Закінчив Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди де здобув спеціальність викладач фізичного виховання у 1975 році

Працює в коледжі з 1994 року.

Дрокіна Т.А.

Дрокіна Тетяна Анатоліївна

Викладач

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила Харківський спортивний факультет Київського державного інституту фізичної культури, отримала кваліфікацію викладач-тренер з плавання в 1988 році

Працює в коледжі з 2003 року.

Ретіх Л.І.

Ретіх Лілія Іванівна

Викладач

Спеціаліст другої категорії. Закінчила з відзнакою Харківську державну академію фізичної культури і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Фізичне виховання" та здобула кваліфікацію магістра викладача фізичного виховання та спорту в 2006 році

Працює в коледжі з 2005 року.

Іванова Ю.А.

Іванова Юлія Анатоліївна

Викладач

Спеціаліст другої категорії. Закінчила Харківську державну академію фізичної культури за спеціальністю "Олімпійський та професійний спорт", здобула кваліфікацію викладача фізичного виховання та інформаційного забезпечення спорту в 2006 році

Працює в коледжі з 2012 року.