Циклова комісія бухгалтерського обліку

Майборода Ю.В.

Майборода Юлія Володимирівна

Голова циклової комісії бухгалтерського обліку, викладач

Кандидат економічних наук, спеціаліст вищої категорії. Закінчила з відзнакою Харківський національний економічний університет за спеціальністю «Фінанси», здобула кваліфікацію магістра з фінансів у 2006 році. З грудня 2012 р. по травень 2016 р. – аспірант кафедри економіки підприємства (без відриву від виробництва) Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами» (за видами економічної діяльності)» у 2016 році.

Працює в коледжі з 2008 року.

Викладає: Фінанси, Гроші та кредит, Економіка підприємства, Основи підприємництва, Фінанси підприємства.

Бажинова Н.О.

Бажинова Наталія Олександрівна

Викладач

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила Полтавський технікум м’ясної промисловості за спеціальністю «Бухгалтерський облік», здобула кваліфікацію бухгалтера у 1974 році. Закінчила Харківський інженерно-економічний інститут за спеціальністю «Бухгалтерський облік»», здобула кваліфікацію економіста у 1980 році

Працює в коледжі з 1983 року.

Викладає: Бухгалтерський облік, Фінансовий облік, Облік і звітність у бюджетних установах, Бухгалтерський облік у галузях економіки.

Бухтєєва Н.В.

Бухтєєва Надія Василівна

Викладач

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила Харківський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю «Економіка та організація автомобільного транспорту», здобула кваліфікацію інженера-економіста у 1981 році.

Працює в коледжі з 1998 року.

Викладає: Бухгалтерський облік, Фінансовий облік, Контроль і ревізія, Основи аудиту.

Тесленко Н.Г.

Тесленко Наталія Григорівна

Викладач

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила Харківський державний економічний університет за спеціальністю «Облік і аудит», здобула кваліфікацію економіста у 1999 році.

Працює в коледжі з 2003 року.

Викладає: Статистика, Економічний аналіз, Казначейська справа.